Videoklipy k albu Rosenrot

20. května 2006 v 19:42 | Travis |  Videografie
Rammstein - Benzin
Premiéra klipu : 7.9.2005
Někde se uvádí 16.9.2005
Režie : Uwe Flade
Kamera : Kristian Leschner
Produkce : Q Film
Střih : Neznámý
Ke klipu : První singl z alba Rosenrot se natáčel tři dny v
Berlíně a je z větší části animovaný.Kapela hraje hasiče.Po té co zní alarm vyrážejí na cestu ve svém nezničitelném autě
ve,kterém kosí vše co jim stojí v cestě(stromy,vlak,auta,sloup elektr.vedení). Paul má sen kde zachraňuje dívku z ohně.Na konci nevyberou ostrou zatáčku a vybouraj se přímo na místě,kde neznámý muž ukazuje Tillovi rukou nahoru.Tam se chystá zrovna z baráku skočit Flake,který hraje až na konci klipu.Ostatní natahují plachtu,Flake skáče a plachta se začíná trhat.Klip končí pohledem na trhající se plachtu,takže jak dopadl Flake to nevíme.
Rammstein - Rosenrot
Premiéra klipu : 5.12.2005
MTv v pořadu Rockzone hrán již 30.11.
Režie : Zoran Bihac
Kamera : Neznámá
Produkce : Neznámá
Střih : Neznámý
Ke klipu : Klip se natáčel od 2.listopadu v Karpatech v Rumunsku a za docela pěkné zimy. Scény se "sedmihlavou kočkou" se natáčely pozdě večer kdy bylo až mínus 15 stupňů. Všichni členové hrají mnichy, kteří přicházejí do malé vísky v podhoří na hodování. Till se zde zamiluje do jedné dívky, ta ho navede aby zabil její rodiče. Když zabijí její rodiče, dívka vše sleduje z povzdálí, Till vyjde z domu, usmívá se na dívku. Ta se též usmívá ale v okamžiku začne křičet a ze tmy vybíhají vesničané z vidlemi a ostatní členové. Tilla svážou a následně druhý den na hranici upalují. Klip končí když zbylí členové odcházejí. Tento klip byl cenzurován.
Rammstein - Mann gegen Mann
Premiéra klipu : 2.2.2006
Režie : Jonas Äkerlund
Kamera : Neznámá
Produkce : Neznámá
Střih : Neznámý
Ke klipu : Samozřejmě,že kapela ve videoklipu není úplně nahá,mají na sobě přiléhavá pánská tanga v barvě těla,která se ještě určitě nějak doličovala.Dá se to v určitých momentech zachytit.Na "zakrytí" pak používají své nástroje.Zpěvák Till má na zakrytí tzv.latexové plenky (tak je nazval Paul),obut je do velkých kozaček a na hlavě má černou paruku,kterou si na konci ztrhává z hlavy.V klipu se vyskytují nazí kulturisté,kteří se po sobě různě plazí a zhruba v půlce skladby nesou členy kapely různě nad sebou,nebo se členové "valí" po nich atd.Till se na konci mění v mostrum s hadím jazykem.Rozhodně výborný videoklip,který opět asi pěkně podráždil pár lidí(a't si políbí pr*el).
P.S. Tohle je zatím poslední klip kapely.Prý existuje i klip k singlu Das Modell,ale kapela ho nechtěla vydat.Škoda...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 pavlína pavlína | 13. února 2007 v 17:05 | Reagovat

naháči!

2 kuly kuly | 6. června 2007 v 11:32 | Reagovat

No! ale pěkný naháči!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama